Gaso g. 10, Beržoro km., Plungės raj.     +370 698 27056     pranas.prezenta@gmail.com

Vandens dviračiai, plaustai ir valtys  Ežeras, lieptas, gamta Vandens dviračiai, plaustai ir valtys Vandens šventė 

Apsistoję  mūsų viloje Jūs turėsite išskirtines galimybes ilsėtis ir pramogauti visame Platelių apylinkės ežerų bei miškų masyve , visoje Žemaitijos Nacionalinio parko teritorijoje, kadangi vila ,, Auksinė gervė yra įsikūrusi centrinėje Žemaitijos Nacionalinio parko dalyje, etnografiniame Beržoro kaime prie Beržoro ežero. Čia puikus asfaltuotas privažiavimas, dviračių takais apjungiantis lankytinas turistines vietas aplink visą Platelių ežerą. Šalia lengvai pasiekiami ne tik Beržoro ar Platelių, bet ir Giliuko, žuvingasis Ilgio ežeras, Plokštinės gamtinis rezervatas ir Šaltojo karo ekspozicija, Siberijos elmologinis draustinis ir apžvalgos bokštas, bei kitos lankytinos vietos. Plačiau Vikipedijoje: Platelius, Žemaitijos nacionalinį parką. Turizmo informacijos centro informacija.

Ypač populiarios tarp įvairaus amžiaus lankytojų yra iškylos dviračiais po aukščiau nurodytas ar kitas turistų pamėgtas vietas.

Ypatingai patrauklios vandens pramogos ir maudynės nuostabiai švariame ir skaidriame ežero vandenyje. Jūsų poilsiui mes siūlome naujus ir modernius su čiuožyklomis įrengtus keturviečius ir dviviečius vandens dviračius, keturvietę ir dvivietę valtį, originalius (su baldais įrengtus aštuonių ir keturių vietų) ir stabilius pasiirstymo plaustus.

Pramogauti vandenyje mūsų vilos lankytojai turi visas galimybes ir esant prastesniam ar šaltesniam orui. Tam skirtas naujas SPA: mini-baseinas su priešsrove ir džiakuzi vonia, sauna. Poilsiui ir pramogoms skirta baseino svetainė. Vandens temperatūra baseine yra apie 30 laipsnių. Vienu metu čia gali pramogauti apie 14 lankytojų. Baseine įrengta sienutė, stuburo tempimo gervė

Po pirties procedūrų galėsite panirti į gaivinantį baseiną su povandeninėmis ir masažinėmis srovėmis, pasilepinsite arbata ir patirsite daugybę kitų išskirtinėje aplinkoje Jums rūpestingai parinktų SPA malonumų.

Vilos teritorijoje lankytojams įrengtos  keturios pavėsinės su patogiais lauko baldais ir nuostabiu, pritrenkiančio grožio vaizdu į ežerą, mini-krepšinio, tinklinio ir badmintono žaidimų aikštelės. Vaikams – namelis, smėlio dėžė bei supynės ir atrakcionai.  

Iš  nuomojamo kambario – patogi, atvira terasa su nuostabiais ežero ir gamtos vaizdais. Tai ta vieta, kur, įkvėpę miško kvapų prisotinto oro, atsigersite energiją pažadinančios ryto kavos ar svaigaus pažado slepiančio, prie romantiškų saulėlydžių taip derančio šampano.