Gaso g. 10, Beržoro km., Plungės raj.     +370 698 27056     pranas.prezenta@gmail.com

Pobūvių (mažoji) salė

APRAŠYMAS

Pobūvių salė su erdviu išėjimu į terasą, kur atsiveria nuostabi ežero panorama, skirta pobūviams, gedulingiems pietums, gimtadieniams ar šeimos susitikimams iki 20 žmonių. Esant geram orui, pobūvis gali vykti ir terasoje su žalia veja. Šalia yra įrengta patogi virtuvė, baras, sanitarinės patalpos. Jaukią aplinką sukuria vakaro apšvietimas, patogūs baldai. Pobūvio dalyviai gali naudotis specialiai įrangtomis lauko žaliosiomis vejomis, pavėsinėmis su lauko baldais. Svečiai už specialią kainą gali naudotis SPA paslaugomis, nuomuotis vandens dviračius ir valtis. Kambarių nuomai taip pat suteikiamos nuolaidos. Pobūvio dalyviams yra rezervuota automobilių parkavimo aikštelė. Teritorija stebima apsaugos kameromis.

 

Pasirinkę pobuvį mūsų sodyboje Jūs turėsite išskirtines galimybes ilsetis ir pramogauti visame Platelių apylinkės ežerų bei miškų masyve, visoje Žemaitijos Nacionalinio parko teritorijoje, kadangi sodyba Auksinė gervė yra įsikūrusi centrinėje Žemaitijos Nacionalinio parko dalyje etnografiniame Beržoro kaime prie Beržoro ežero. Čia puikus asfaltuotas privažiavimas, dviračių takais apjungiantis visas lankytinas turistines vietas aplink visą Platelių ežerą. Šalia lengvai pasiekiami ne tik Beržoro ar Platelių, bet ir Giliuko, žuvingasis Ilgio ežeras, Plokštinės gamtinis rezervatas ir Šaltojo karo ekspozicija, Siberijos elmologinis draustinis ir apžvalgos bokštas bei kitos lankytinos vietos.

 

Pramogauti vandenyje mūsų sodybos lankytojai turi visas galimybes ir esant prastesniam ar saltesniam orui. Pobūvio dalyviams skirtas ir naujas SPA: mini baseinas su priešsrove ir džiakuzi vonia, sauna, baseino svetainė. Vandens temperatūra baseine apie 30 laipsnių. Vienu metu čia gali pramogauti apie 14 lankytojų. Po pirties procedūrų galėsite panirti į gaivinantį baseiną su povandeninėmis ir masažinėmis srovėmis, pasilepinsite arbata ir patirsite daugybę kitų išskirtinėje aplinkoje Jums rūpestingai parinktų SPA malonumų.

250 €/para

PRIVALUMAI

  • Wi-Fi

Papildomos paslaugos