Gaso g. 10, Beržoro km., Plungės raj.     +370 698 27056     pranas.prezenta@gmail.com

Konferencijų salė

APRAŠYMAS

Jei esate įpratę pro įmonės ar kitų konferencijų salių langus matyti pilkas gretimų pastatų sienas, nustebsite, kokie guvūs tampa dalyvių protai ir kaip emocionaliai teigiamai nusiteikę tampa žmonės perkelus susitikimą į žalumoje paskendusią ežero pakrantę. Ir problemų analizė, ir reikšmingi ateinančių metų planų pristatymai, ir strateginiai ar kūrybiniai sprendimai bus rezultatyvesni, jei jų ieškosite  čia pas mus. Iki 50 vietų talpinančioje konferencijų salėje  Jūsų paslaugoms jauki, rami ir patogi aplinka, galimybė suderinti Jūsų veiklas su sveikatinančiomis procedūromis ir pilnaverčiu poilsiu. Konferencijos dalyviai gali naudotis specialiu baru, kur yra atitinkama kavos ruošimo įranga, indai   bei priemonės gamintis kitiems gaiviesiems gėrimams. Specialiai įrengtoje virtuveje gali būti ruošiamas maistas ir tiekiamas maitinimas pagal iš anksto suderintą meniu.

 

Konferencija ar seminarai gali vykti ir šalia esančioje apie 80 kv. m. esančioje terasoje, gryname ore su nuostabiu vaizdu į ežerą. Teritorijoje įrengta saugoma automobilių parkavimo aikštelė, įrengtos vaizdo stebėjimo kameros, veikia nemokamas Wi-Fi ryšys.

 

Į sodybą “Auksinė gervė” yra ypač patogus atvykimas asfaltuotais keliais: Palangos kurortas yra vos už 45 km., Klaipedos miestas – 60 km., Platelių miestelio centras – vos už vieno kilometro. Sodyboje rasite  patogios patalpas ir žaliasias vejas furšetams, vakaronėms  ir ivairiems pristatymams organizuoti.

 

Dalyviai gali būti apgyvendinami penkiolikoje sodyboje įrengtų kambarių už specialią kambario nuomos kainą, kuri derinama individualiai. Taip pat už specialią kainą  mielai kviečiame pasinaudoti SPA centru. Jame įrengtas modernus mini baseinas su plaukimo prieš srovę įrenginiu, kinezeterapine sienute, stuburo tempimo gerve bei džekuzi, o taip pat – suomoška sauna.

 

Tiek konferencijų salės nuomos kaina, tiek kitos paslaugos derinamos atskiru susitarimu. Pasiteirauti ir užsakyti šias paslaugas galite tel. +37069827056,  el. p.: info@auksinegerve.lt

500 €/para

PRIVALUMAI

  • Wi-Fi
  • Televizija

Papildomos paslaugos