Gaso g. 10, Beržoro km., Plungės raj.     +370 698 27056     pranas.prezenta@gmail.com

Pokylių (didžioji) salė

APRAŠYMAS

Pokylių salė su erdviu išėjimu į terasą, kur atsiveria nuostabi ežero panorama. Skirta pokyliams iki 50 žmonių. Esant geram orui, pokylis gali vykti ir 80 kv. m. terasoje. Šalia yra įrengta patogi virtuvė, baras, sanitarinės patalpos. Jaukią aplinką sukuria židinys, vakaro apšvietimas, patogūs baldai. Pokylio dalyviai gali naudotis specialiai įrangtomis lauko žaliosiomis vejomis, pavėsinėmis su lauko baldais. Svečiai už specialią kainą gali naudotis SPA paslaugomis, nuomuotis vandens dviračius ir valtis. Kambarių nuomai taip pat suteikiamos nuolaidos. Pokylio dalyviams yra rezervuota automobilių parkavimo aikštelė. Teritorija stebima apsaugos kameromis.

 

Pasirinkę pokylį mūsų sodyboje Jūs turėsite išskirtines galimybes ilsetis ir pramogauti visame Platelių apylinkės ežerų bei miškų masyve , visoje Žemaitijos Nacionalinio parko teritorijoje, kadangi sodyba Auksinė gervė yra įsikūrusi centrinėje Žemaitijos Nacionalinio parko dalyje etnografiniame Beržoro kaime prie Beržoro ežero. Čia puikus asfaltuotas privažiavimas, dviračių takais apjungiantis visas lankytinas turistines vietas aplink visą Platelių ežerą. Šalia lengvai pasiekiami ne tik Beržoro ar Platelių, bet ir Giliuko, žuvingasis Ilgio ežeras, Plokštinės gamtinis rezervatas ir Šaltojo karo ekspozicija, Siberijos elmologinis draustinis ir apžvalgos bokštas bei kitos lankytinos vietos.

 

Ypatingai patrauklios vandens pramogos ir maudynės nuostabiai svariame ir skaidriame ežere. Jųsų poilsiui mes siūlome naujus ir modernius su ciuožyklomis įrengtus keturviečius ir dviviečius vandens dviračius, keturvietę ir dvivietę valtį, originalius su baldais įregtus aštuonių ir keturių vietų stabiliuis pasiirstymo plaustus.

 

Pramogauti vandenyje mūsų sodybos lankytojai turi visas galimybes ir esant prastesniam ar saltesniam orui. Tam skirtas naujas SPA: mini baseinas su priešsrove ir dzakuzi vonia, sauna. Poilsiui ir pramogoms skirta baseino svetainė. Vandens temperatūra baseine apie 30 laipsnių. Vienu metu cia gali pramogauti apie 14 lankytojų. Baseine įrengta raumenų tempimosi sienutė, stuburo tempimo gerve. Po pirties procedūrų galėsite panirti į gaivinantį baseiną su povandeninėmis ir masažinėmis srovėmis, pasilepinsite arbata ir patirsite daugybę kitų išskirtinėje aplinkoje Jums rūpestingai parinktų SPA malonumų.

 

Sodybos teritorijoje lankytojams įrengtos keturios pavėsinės su patogiais lauko baldais ir nuostabiu, pritrenkiančio grožio vaizdu į ežerą,mini krepšinio, tinklinio ir badmintono zaidimų aikštelės. Vaikams – namelis, smėlio dėžė bei supynės ir atrakcionai.

 

Iš patogių terasų su nuostabiais ežero ir gamtos vaizdais, įkvėpę miško kvapų prisotinto oro, galėsite atsigerti energiją pažadinančios ryto kavos ar svaigaus pažado slepiančio, prie romantiškų saulėlydžių taip derančio šampano. Pasiteirauti ir užsakyti šias paslaugas galite tel. +37069827056,  el. p.: info@auksinegerve.lt

400 €/para

PRIVALUMAI

  • Wi-Fi
  • Vaizdas į mišką
  • Saulės šviesa

Papildomos paslaugos